„Wdzięczność jest pamięcią serca. Trzeba pamiętać o nieustannej wdzięczności za ten dar, jakim dla człowieka jest drugi człowiek” (św. Jan Paweł II)

Na przestrzeni ostatnich 21 lat, wspólnie z Państwem w ramach prowadzonego przez nas Ośrodka Interwencji Kryzysowej „Nadzieja”, mogliśmy nieść nadzieję, wsparcie, radość i pomoc bardzo wielu potrzebującym w ich trudnych sytuacjach życiowych. 31 grudnia 2023 OIK „Nadzieja” w Bardzie kończy swoją działalność.


Wdzięczność to nie tylko uśmiech, słowo, drobne gesty…, ale również ciche podziękowania za czas, obecność, wsparcie – za „wzbudzenie” tej małej iskierki wiary i nadziei na lepsze jutro. To wszystko, czym dzieliliśmy się z innymi, zmieniało także nasze życie, czyniąc je bardziej uważnym na drugiego człowieka. Obecnie chcemy zatrzymać się i podziękować Wszystkim Ludziom Wielkiego Serca, którzy w przeróżny sposób pomagali nam organizować przestrzeń pomocy i wsparcia, która jest mostem ciągnącym się od ramion do serca. W pojedynkę mogliśmy zrobić tak mało; razem mogliśmy zrobić tak wiele.

Wszystkich naszych Współpracowników zachowujemy we wdzięcznej pamięci serca i polecamy w modlitwie.

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcą Państwo dalej współpracować z prowadzonym przez nasze Stowarzyszenie Gabinetem pomocy psychologicznej dla dziecka i rodziny „ASLAN”.